TV Westzaan is opgericht in 1978. Sinds 1980 wordt er actief getennist. De vereniging wordt gerund door haar eigen leden, die eveneens de bardiensten verzorgen. Er is een bestuur en er zijn diverse commissies.
Bestuur Commissies Overig
Voorzitter
Cindy Wildeboer-Peters
voorzitter@tvwestzaan.nl
Secretaris
Jamie Beijer
info@tvwestzaan.nl
Penningmeester
Joost Tel
penningmeester@tvwestzaan.nl
Technische commissie
Ton Dijker
technischecommissie@tvwestzaan.nl
Toernooicommissie
Ivo Huisman
toernooicommissie@tvwestzaan.nl
Jeugdcommissie
Saskia Boogaard
jeugdcommissie@tvwestzaan.nl
Kantinecommissie
Melvin de Boer
kantinecommissie@tvwestzaan.nl
Onderhoudscommissie
Jaap Verheijden
onderhoudscommissie@tvwestzaan.nl
Sponsorcommissie
Arnold de Jonge
sponsorcommissie@tvwestzaan.nl
Ledenadministratie
Ilse Dijker-Pastor
ledenadministratie@tvwestzaan.nl